Yine mutfakların alanlarından bir tanesi olan kanallarda, yağların birikmeleri ve düzenli olarak temizlenmemelerinden dolayı yaşanan sıkıntıları temsil etmektedir. Bu yüzden de yasal bir hizmet vererek, sizlerin yağlı kanal temizliği noktasındaki sıkıntılarınızı gidermekte ve bu noktada temel atılımları sağlamaktayız. 
Barbekü alanları, ızgara ocakları, yemek yapılan alanların her biri yağlanma durumuna sürekli olarak maruz kalmaktadır. Özelikle;

Davlumbaz içinin ve yüzeylerinin yağdan kaynaklı dumanlar ile sarmalanması,

İç kısımlarının yağ katmaları ile katılaşması,

Bir süre sonra bacanın tıkalı hale gelerek, yağ kokularının içeriye birikmesi,

Mutfakta sürekli olarak duyulan ağır bir yağ kokusunun oluşması,

Tamamen bacanın ve ilgili kanalların bu birikme ile işlevsiz hale gelmesi

Sıkıntıları olmaktadır. Bunlardan dolayı da gerekli tüm işlevlerin en uygun bir nitelikte sağlanarak, temel adımların atılması gerektiğini ifade edebiliriz. Bunun için yağlı kanal temizliği noktasında sizlere gerekli çalışmaları, tecrübeli ekiplerimiz ile sağlıyoruz. Biriken yağları gideriyor, onları yumuşatıyoruz ve temizliği noktasında tüm çalışmaları uygun bir şekilde sağlıyoruz. Böylece yağların giderilmesi, çözülmesi ve temizlenmesini gerekmektedir.

Eğer yapılan denetimler neticesinde ceza alınmak istenmiyorsa ya da ilgili firmalar temizliği yapmadıkları için kapatılma riskini almak istemiyorlarsa, bu tür bakımlar mutlaka yaptırılmalıdır. Böylece istenilen verim alınabilir ve yasal konuda sorunda yaşanmaz.

 Resim
 

Resim
 

Resim
 

Resim